Випадкове фото

Опера ★★★★

Комфортабельний готель "Опера" знаходиться в самому серці Львова, біля його гордості – Львівського Оперного театру.


 Адреса: м. Львів, проспект Свободи 45


Тут Вас чекає 51 затишний номер різної категорії: люкси, напівлюкси, покращені , які персоніфіковані на честь видатних українських оперних співаків: Соломії Крушельницької, Модеста Менцинського, Олександра Мишуги, Ірини Маланюк, зірок Вагнера, Моцарта, Батістіні, та стандартні номери.

В готелі до Ваших послуг два ресторани: один – затишний ресторан "Опера", який розташований на нульовому поверсі з унікальною театральною афішею – від початку минулого сторіччя до сучасних щовечірніх вистав, прем`єр, гастролей; інший – ресторан “Панорама”, розміщений на сьомому поверсі готелю, з вікон і тераси відкривається панорама на місто – Ратушу, купол Театру Опери та Балету, проспект Свободи.

Якщо ви бажаєте провести конференцію чи ділові переговори, то до Ваших послуг сучасний конференц-зал з всією необхідною модернізованою технікою.

Блукаючи по коридорах, Гості готелю можуть насолодитися і при бажанні придбати мистецькі твори: картини, графіку та інше, оскільки тут представлена їх виставка-продаж.

Характеристика номерів

Стандарт одномісний
Односпальне ліжко, кабельне та сеталітарне телебачення, холодильник з міні-баром, гардероб, робоче місце з підключення до Интернету, зкукоізольовані вікна, обрамлені вишуканими порт’єрами.
Стандарт двомісний twin (double)
Два односпальні (одне двоспальне) ліжка з ортопедичним матрацом, кабельне та сеталітарне телебачення, Інтернет, холодильник з міні-баром, вікна, обрамлені вишуканими порт’єрами.

 

Покращений одномісний
Одне велике ліжко, кабельне та сеталітарне телебачення, Інтернет, холодильник з міні-баром, зкукоізольовані вікна, обрамлені вишуканими порт’єрами.
Покращений двомісний twin (double)
Два односпальні (одне двоспальне) ліжка з ортопедичним матрацом, кабельне та саталітарне телебачення, Інтернет, холодильник з міні-баром, вікна, обрамлені вишуканими порт’єрами.


Напівлюкс
Двоспальне ліжко з ортопедичним матрасом, кабельне та сеталітарне телебачення, Інтернет, холодильник з міні-баром, вікна, обрамлені вишуканими порт’єрами, вид з вікна – на центральну частину міста.

Люкс
Двохкімнатний номер, двоспальне ліжко типу кінг-сайз з ортопедичним матрасом, письмовий стіл, куточок відпочинку обставлений італійськими меблями, кабельне та сеталітарне телебачення, Інтернет, холодильник з міні-баром, вікна, обрамлені вишуканими порт’єрами, вид з вікна – на Проспект Свободи і на Оперний Театр.

 

 Таблиця цін

Категорія номеру             Кількість номерів          Ціна за добу,грн.
  Одномісний стандартний               4                                   850.00
  Одномісний покращений               4                                   1020.00
  Двомісний стандарт                     23                                  1120.00
  Двомісний покращений                10                                  1320.00
  Однокімнатний напівлюкс             5                                   1540.00
  Двокімнатний люкс                       5                                   2380.00

 Ціна номера включає сніданок – „шведська лінія”, 1% туристичного сбору, користування інтернетом. Час сніданку: 7:00-10:00, у суботу, неділю, свята — 7:00-11:00.
Вартість додаткового місця, з врахуванням сніданку, в номерах категорії: двомісний покращений, півлюкс, люкс – 300,00грн/добу.

Додаткова інформація
Час заїзду після 14:00, час виїзду до 12:00.
Гарантований ранковий заїзд (у вільний номер) – 300,00грн.
При виселенні протягом 12год після розрахункової години - доплата ще за половину доби.
Проживання дітей віком до 12 років (без додаткового місця і сніданку) – безкоштовне.