Випадкове фото

Різдвяний ярмарок 2013-2014

29.08.2013 17:51

Дата проведенння: 10 грудня 2013 року - 15 січня 2014 року

Місце проведення: Проспект Свободи, Площа Ринок

Весела Різдвяний ярмарок пройде на центральних площах Львова вже в четвертий раз.

У цьому році Різдвяний ярмарок у Львові почнеться 8 грудня 2012 і триватиме до 14 січня 2013 року. У ці дні на центральних площах міста можна буде купити всілякі новорічні товари і поласувати традиційними частуваннями.

98 торгових наметів у вигляді колоритних дерев'яних будиночків розмістять на проспекті Свободи - від Оперного театру до пам'ятника Тарасові Шевченку, а також на західній стороні площі Ринок. Учасниками ярмарку будуть майстри народних промислів: писанкарі, гончарі, різьбярі, майстри художніх виробів зі скла, шкіри, бісеру, металу, а також кондитери і ресторатори.

Серед різдвяних товарів на ярмарку традиційно будуть представлені новорічні сувеніри, вироби з кераміки, лляні речі, авторські роботи художників. Крім того, кожен охочий зможе спробувати всілякі смаколики: вареники, пампушки, мед, гарячий шоколад, глінтвейн.

Також протягом ярмарки передбачається святкова програма: виступи дитячих колективів, гаївки, різноманітні майстер-класи: розпис писанки, виготовлення ляльки-мотанки, витинанки, прикрас, керамічних виробів. Львів'ян та гостей міста чекають танцювальні вечори, покази фільмів, виступи молодіжних гуртів. Крім цього на ярмарку буде виставлена спеціальна святкова композиція, яка стане справжнім сюрпризом.

Різдвяний ярмарок 2012 у Львові буде проходити в робочі дні з 12:00 до 22:00, а у вихідні та святкові дні - з 11:00 до 23:00.

« Назад