Випадкове фото

Міське свято "На каву до Львова"

12.09.2013 00:00

VII Міське свято "На каву до Львова"

Дата проведення:26-29 вересня 2013 року
Місце проведення: Пл. Ринок
Сайт:
www.coffeefest.lviv.ua
Тел.:(032) 235 77 88

Уже сьомий рік поспіль у місті Лева відбудеться найароматніший фестиваль країни - VIІ Міське свято «На каву до Львова»! Відтак, з 26 - 29 вересня площу Ринок (північна сторона) заполонить справжня кавова атмосфера, яку відчують тисячі львів’янин та гостей міста.

Цьогоріч відвідувачі свята зможуть відвідати рекордний кавовий ярмарок за всю історію Львова. Найкращі львівські кав’ярні приготували тонни найсмачнішої кави з усього світу!

У рамках свята відбудеться традиційне голосування за номінацію “Найкраща кав'ярня 2013 року”. Голосування відбувається в три способи: голосування у кав’ярнях з допомогою бюлетенів – 50%, голос кавових Короля та Королеви – 10% та інтернет-голосування – 40%.

Інтригуючим моментом свята стане прибуття кавових Короля та Королеви, які вирушать у тур за пошуками найгостиннішої кав’ярні із найсмачнішою кавою. Здивують і цьогорічні дизайнерські костюми та кортеж королівських персон.

Спеціально для свята “На каву до Львова” створять ексклюзивну кавову суміш, яку можна придбати лише під час свята. Склад святкової суміші містить особливі сорти кави, які обсмажують просто перед покупкою!

Вже вдруге на Святі запрацює Кавова пошта «From Lviv with Love». Особлива пошта дає змогу всім охочим відправити творчу кавову листівку з серця найромантичнішого міста у будь-яку точку планети!

Також в рамках свята відбувається Західноукраїнський чемпіонат баріста, де змагаються найкращі баріста зі Львова та західного регіону України.

Програма свята: ароматна кава, драйвова музика, театральні виступи, вечірні кінопокази, кавові сувеніри, лате-арт і багато іншого.

Нагадаємо, як відбулося рекордне VI Міське свято «На каву до Львова»: 

Протягом трьох днів площу Ринок відвідало 115 тис. львів'ян та гостей свята.
Випито понад 300 тис. філіжанок кави.
2736 голосів було віддано у інтернет-голосуванні, 4641 бюлетнів було вкинуто в урни під час голосування протягом кавового туру. Переможцем стала кав’ярня «Світ кави».
«Львівська Кавова пошта» надіслала 3571 лист, з яких понад 300 на американський континент.
Свято безкоштовно пригощало усіх бажаючих 43 кілограмовим кавовим тортом.
50 львівських кав’ярень створювали святкову атмосферу в рекордному Кавовому ярмарку. Продано 2,5 тис. кілограм фестивальної кави та 15 тонн львівських солодощів.
Участь у культурній програмі свята взяв театр «Makata», 8 гігантських 4-метрових барабанів якого внесено в книгу рекордів Гіннеса.
В рамках свята відбувся II Західноукраїнський Чемпіонат Баріста, в якому взяла участь рекордна кількість майстрів з приготування кави - 15 баріста. Перемогу здобув Назарій Шоляк з «Креденс кафе».

Рекордне свято – рекордні результати!
Організатор: компанія “Дік-Арт”. 
Cайт свята: www.coffeefest.lviv.ua

« Назад