Випадкове фото

Яремче

За народною легендою, назване від імені першого поселенця Яреми Годованця, який осів на березі Пруту, "відвоював у гір клапоть землі і завів своє господарство". Деякі вчені дотримуються думки, що Яремче виникло при "ярмах" - вигинах, які утворює течія річки Прут.

Визначні місця 

Музей імені митрополита Андрея Шептицького, де з представлено непересічної художньої цінності твори образотворчого і прикладного мистецтва.Із найдавніших творів сакрального мистецтва, експонованих у музеї, привертають увагу три ікони: «Христос у славі» (ХVІІІст.), «Життя Івана Предтечі» (ХVІІст.) й «Воскресіння Христове» (ХVІІІст.).
Безцінною перлиною в іконописній збірці є твір Ювеналія Мокрицького «Добрий Пастир» ієромонаха Студитського Чину, що виконав розпис величного іконостасу церкви святої Софії в Римі.Ці мистецькі перлини збагатять кожного відвідувача цього унікального музею, наблизять до прекрасного світу сакрального мистецтва, до вічних і невмирущих християнських цінностей духовного життя.

 Мінеральні джерела Яремче

Згідно офіційних даних на території Яремчанщини нараховується 5 джерел столовомінеральних вод різного хімічного складу, дебету і лікувальних властивостей: у м. Яремче (район р. Жонка); у районі оздоровчого табору «Камінь Довбуша»; у смт. Ворохта (район першого кілометра Ворохтянського лісництва); у с. Микуличин (урочище Копчин).

 

 

 Сувенірні ринки Яремче

Яремче без сумніву є центром гуцульських ремесел і про це знає кожен. Гуцули - це давня, і в одночас цікава етнічна група українців, самобутня культура яких відома далеко за межами України. Селище Яремче пишається тим, що на його території знаходяться чудові сувенірні ринки, де можна знайти найцікавіші дрібниці на довгу і добру пам'ять про Яремче. Це мекка народно-прикладного мистецтва. Тут представлені не окремі його види, а практично всі. Сувеніри сюди привозять з усіх навколишніх сіл, ремісничих осередків області та всієї України. Вироби з шкіри, дерева, шерсті, інших природніх матеріалів - пронизані фантазією та любов'ю майстрів народних ремесел.

 

 "Ресторан-музей Гуцульщина"

 Це яскравий зразок народного теслярства Західної України, побудований в 1965 році. Даний заклад є одним з кращих ресторанів гуцульського стилю.Зовнішнє оформлення та інтер’єр ресторану вирізняються красивим дизайном, основу якого складає філігранне різьблення по дереву. Сама будівля нагадує гуцульську хатину кінця XIX століття, і кожен відвідувач зможе переконатися в цьому. В інтер’єрі приміщень використані предмети українського народного побуту, старовинні меблі, натуральні матер’яли. Також є літня площадка з видом на річку Прут.